مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز ، طراحی صفحات وب ، تولید اپلیکیشن موبایل ، ساخت ربات تلگرام

تاثیر لینکها بر SEO سایت

این روزها که بحث سئو داغ شده بهتر است بر یکی از مهترین عوامل موثر بر سئو صحبت کنیم. تاثیر لینکها بر seo سایت چیست؟در این مقاله اهمیت تاثیر لینکها بر سئوی سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.لینکها بر سئوی سایت شما تاثیر بسزایی دارند.منظور از لینک ها هم لینک دهی به مطالب داخلی سایت خودتان است هم لینک دهی خارجی به سایتهای دیگر و هم بک لینک که از سایتهای دیگر دریافت میکنید.

تاثیر لینکها بر سئوی سایت

اهمیت لینکهای داخلی

برای اینکه به گوگل تاکید بر اهمیت مطالب سایت خود را تفهیم کنید میبایست در هر محتوا چند لینک یا ارجاع به دیگر مطالب سایت خود بدهید. با اینکار گوگل متوجه اهمیت مطلب ارجاع شده خواهد شد و بر رتبه بندی سایت شما تاثیر خوبی خواهد داشت.

اهمیت لینکهای خارجی

یکی دیگر از عوامل تاثیر گزار بر سئو ، لینک دادن به صفحات سایتهای دیگر است. برای اینکار در بین مطالب سایت خود سعی کنید چند لینک به سایتهای دیگر ارجاع کنید. توجه داشته باشید که لینک بی محتوا و فقط جهت رفع مسئولیت یا فریب گوگل ایجاد نکنید. برای اینکه گوگل لینک مورد نظر را دنبال نکند میتوانید هنگام لینک دهی خاصیت rel را بر روی nofollow تنظیم نمایید.

اهمیت بک لینک بر سئوی سایت شما

بک لینک یا backlink ها ارجاعات از سایتهای دیگر به سایت شما می باشند.دقت داشته باشید که این مورد یکی از مهمترین و تاثیرگزارترین عوامل جهت بهبود سئوی سایت است. البته توجه داشته باشید که در این مورد ضمن اینکه زیاده روی نکنید ، از سایتهای غیر معتبر هم بک لینک دریافت نکنید چرا که خود عامل کاهش رتبه و اعتبار سایت شما خواهد بود.

اکنون که با مقوله تاثیر لینکها بر سئو سایت آشنا شدید به راحتی موتوانید با رعایت این اصول محتوای سایت خود را جهت ارتقای رتبه آن بهینه نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
اطلاعات نویسنده
علی رمضانی
علی رمضانی

برنامه نویس تحت ویندوز و توسعه دهنده وب ( C# , Asp.Net Core , Wordpress)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مطالب
نرم افزار
تولید نرم افزار
اینجا کلیک کنید
وب سایت
طراحی صفحات وب
اینجا کلیک کنید
موبایل
ساخت اپ موبایل
اینجا کلیک کنید
بات تلگرام
ساخت ربات تلگرام
اینجا کلیک کنید
سئو
سئوی سایت
اینجا کلیک کنید
قبل
بعد
محصولات ویژه