مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز ، طراحی صفحات وب ، تولید اپلیکیشن موبایل ، ساخت ربات تلگرام

چرا اپلیکیشن ؟!

یک سوال اساسی و مهم ! چرا اپلیکیشن ؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید ؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتان ! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل ! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش ! درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو میبینید که تمایل داشته باشد به خرید های حضوری و تلفن های همراه بسیار این روند کاری را تغییر داده اند و به دنبال آن فضای کسب و کار ها تغییر های بزرگی کرده است.

امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک وبسایت معتبر و حرفه ای الزامیست و مسئله اپلیکیشن در چندین سال آینده نیز به همین روال خواهد شد.

امروزه همه کسب و کارهایی به نوعی خدمات و یا کالاهایی را ارائه میدهند، وجود یک اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری می شود.

اپلیکیشن (Application) نوعی نرم‌افزار کامپیوتری است که برای استفادۀ کاربر نهایی (End-User) طراحی می‌شود. اکثر نرم‌افزارهایی که ما روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم شامل این تعریف می‌شوند و تنها سیستم عامل ها و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند.

تبلت ها و موبایل های هوشمند هم مانند هر کامپیوتری دارای نرم افزارهای مختلف هستند. در بازار نرم افزارهای موبایل، اپلیکیشن یا به اختصار App بیشتر از واژه ی نرم افزار جا افتاده است و این اصطلاح دقیقا همان معنای نرم افزار را می دهد.

با رشد بسیار سریع فناوری و نرم افزار از اصلی‌ترین دغدغه های شرکتها و سازمان‌های بروز بودن بستر نرم افزاری آنها در تمامی واحدها است. استفاده از تکنولوژی روز را به همراه برنامه ریزی هدفمند قطعاً موفقیت‌های خوبی را در پی خواهد داشت.

نوآور با رویکرد کاربرد سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم.

جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و نوآور با نگرشی هوشمندانه به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد.

تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیستند آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حمل هستند .نوآور با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعه از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت خدمت رسانی به مشتریان خود بهره برده و نرم افزارهایی کامل و کارآمد تولید می نماید.