مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز ، طراحی صفحات وب ، تولید اپلیکیشن موبایل ، ساخت ربات تلگرام

درباره ما

درباره ما بدانید: تیم نوآور از سال ۹۴ به مدیریت مهندس علی رمضانی ( از پرسنل شرکت ذوب آهن اصفهان ) کار خودش رو شروع کرد.

هر کدام از ما با سالها تجربه و پروژه های متعددی که انجام دادیم با تیمی خلاق و با تجربه گرد هم آمدیم تا بتوانیم در دنیای مدرن فعلی از دانش خودمان جهت ارتقای زمینه های فناوری اطلاعات استفاده کنیم.

نوآور

از کجا شروع شد

مدیریت مجموعه (علی رمضانی ) از سال ۱۳۸۳ برنامه نویسی را شروع کرد و در آن سالها چندین وب سایت به زبان asp کلاسیک طراحی کرد و موفقیتش در آن پروژه ها سبب شد تا یکی از بزرگترین فروشگاه سازهای کشور را طراحی و روانه بازار کند.

رمضانی پس از پایان دوران خدمت سربازی و در ادامه پایان تحصیلات آکادمیک برخی از دوستان خود را که از دانشجویان ممتاز و اساتید دانشگاهی بودند دور هم جمع کرد و پس از طی شدن دوران پر فراز و نشیب و موفقیتها و شکستها سر انجام در سال ۹۴ با تیم نوآور به صورت رسمی شروع به کار کرد و تا کنون نیز با قدرت و موفقیت ادامه دارد.

در نوآور چکار میکنیم؟

نوآور

اصلی ترین وظیفه در نوآور برنامه نویسی ، تولید نرم افزار و طراحی سایت می باشد و تا کنون چندین پروژه در شرکتها و کارخانه های بزرگ کشور به ثمر نشاندیم.

برخی از این پروژه ها در رسانه ها و روزنامه های معتبر کشور نیز معرفی گردید.

درباره ما

سیستم اندازه گیری دمای کک شرکت ذوب آهن اصفهان

سیستم مدیریت کارگاه کک ذوب آهن اصفهان

سیستم مانیتورینگ و کنترل بومی بازیابی مواد ذوب آهن اصفهان

نوآور

ما در نوآور خیلی صمیمی و دوستانه هر آنچه مشتری نیاز دارد را توضیح میدهیم و مشاوره های لازم را ارائه میدهیم.

سفارشات در نوآور ابتدا تجزیه و تحلیل می گردد و به مدیر پروژه سپرده می شود.مدیر پروژه بر اساس نیازهای پروژه تیم مورد نظر را انتخاب میکند و مسئولیت ها را تقسیم میکند.

مسئول مهندسی نرم افزار الگوریتمهای لازم را بدست می آورد و در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد. برنامه نویس ارشد پایگاه داده مورد نیاز را به مسئول مربوطه سفارش داده و تیم برنامه نویسی شروع به کد نویسی می کند. برنامه نویس ارشد مسئول ارتباط برنامه نویسان و طراح پایگاه داده است.

پس از پایان کار ، برنامه تولید شده چند مرحله تست شده و باگهای احتمالی آن بر طرف میگردد و پس از اطمینان از صحت عملکرد برنامه ، محصول نهایی تحویل مشتری میگردد.درباره ما

نوآور

در نوآور همیشه سعی میشود با مشتری ارتباط صمیمی و نزدیک برقرار شود و به صحبتهای مشتری خیلی دقیق گوش فرا داده می شود.پیشنهادات و ایده های آنها پذیرفته شده و در برنامه ها مورد استفاده قرار میگیرد. کما اینکه بسیاری از پروژه ها به پیشنهادات مشتریان انجام شده است و در تولید ایده های جدید کمک بزرگی بوده است.

شاید یک روز هم شما در دفتر ما مهمان یک فنجان قهوه باشید!. درباره ما