مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز ، طراحی صفحات وب ، تولید اپلیکیشن موبایل ، ساخت ربات تلگرام

تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که کاربران از چه طریقی با سایت شما آشنا میشوند؟ آیا همه از طریق تبلیغات جذب سایت شما میشوند؟ به نظر شما جستجو در موتورهایی نظیر گوگل تا چه حدی موجب جذب بازدیدکننده میشود؟

آیا تا کنون در اینترنت چیزی را جستجو کرده اید؟ در لیست گوگل تا چند صفحه گردش میکنید؟ آیا اعتماد ناخودآگاه شما به نتایج بالای لیست بیشتر نیست؟

این موارد میتواند برای سایت شما هم باشد. در جستجوی گوگل نام سایت شما در بالای لیست گوگل به نمایش در بیاید.اما چگونه؟

گوگل برای ایندکس کردن سایتها و رتبه بندی آنها استانداردها و فرمولهای تعریف کرده که پیروی از آنها موجب ارتقا رتبه توسط گوگل میشود.

شما به دنبال جذب بازدیدکننده واقعی هستید پس باید کاری کنید کاربر سایت شما را انتخاب کند.

توجه داشته باشید برای اینکه نام سایت شما در لیست بالای گوگل قرار گیرد باید سایتتان از استانداردهای لازم برخوردار باشد و این مورد به صورت مداوم مورد بررسی قرار گیرد.

سئو و بهینه سازی سایت

یکی از مهم ترین مواردی که در بازار رقابتی امروز خود را نشان میدهد، سئو و بهینه سازی می باشد.امروزه میلیون ها نفر از موتور های جستجو برای حل مشکلات و نیاز های خود استفاده می کنند.پس می توان نتیجه گرفت،اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی،وبسایت و یا حتی وبلاگ باشید،سئو می تواند باعث پیشرفت و رشد شما در رسیدن به اهدافتان باشد.اما مهمترین مسئله ای که وجود دارد،این است که سئو چیست و چرا اهمیت آن برای پیشرفت کسب و کارتان بسیار مهم است.

سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهنیه سازی سایت و یا اپلیکیشن برای موتور های جستجو می باشد.اما اصولا سئو چه مفهومی دارد و چرا برای موتور های جستجو بسیار حائز اهمیت است.امروزه باتوجه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی،کسب و کار ها رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته اند و برای توسعه فضای بازاریابی اینترنتی،به درک مفهوم سئو بسیار نیاز داریم.

سئو برای رشد کسب و کار شما الزامیست و بدون درنظر گرفتن آن،شما هزینه های زیادی را برای تبلیغ کارخودتان بایستی پرداخت کنید.پس به همین دلیل شما برای رشد در بستر دیجیتال،نیاز به سئو و بهینه سازی سایت خود دارید.