مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز ، طراحی صفحات وب ، تولید اپلیکیشن موبایل ، ساخت ربات تلگرام

طراحی افزونه وردپرس یکی دیگر از خدمات نوآور می باشد. اگر سفارش افزونه وردپرس دارید می توانید پلاگین اختصاصی خود را برای طراحی به تیم پلاگین نویسی نوآور بسپارید. تیم مجرب ما با چندین سال سابقه فعالیت در اینترنت و تسلط کامل بر روی طراحی افزونه وردپرس سفارش شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی

همان طور که میدانید در دنیای وردپرس افزونه های زیادی داریم . افزونه های وردپرس به قدری زیاد هستند که می توانند نیاز های هر سایتی رو برطرف کنند. در این میان برخی پلاگین ها رایگان و برخی تجاری هستند . نکته مهم در این باره این است که اکثر افزونه های قدرتمند انگلیسی می باشد که نیاز به فارسی سازی افزونه دارند. در این میان برخی مدیران سایت ها نیاز به افزونه های سفارشی و اختصاصی دارند برای افزودن قابلیت خاصی به سایت وردپرس خود که باید دنبال افراد متخصص برای طراحی افزونه وردپرس باشند. برای سفارش ساخت افزونه ابتدا درخواست خود را باید برای تیم برنامه نویسی پلاگین ارسال کنید تا پروژه شما مورد بررسی و قرار گرفته و هزینه انجام پروژه برآورد  شود.

طراحی افزونه حرفه ای استاندارد و اصولی

یکی از مهمترین اصولی که در طراحی و ساخت افزونه وردپرس مهم است کدنویسی اصولی و استاندارد پلاگین می باشد. چرا که وردپرس یک پلتفرم رایگان در حال توسعه می باشد و در کنار آن قالب و افزونه ها بروز سانی می شوند. پس اگر پلاگین نویسی به صورت استاندارد بر اساس تکنولوژی و بروز رسانی ها جدید وردپرس نیاشد بی شک در استفاده افزونه به مشکل خواهید خورد. اما اگر موارد مهم مورد نیاز در ساخت افزونه وردپرس رعایت شود افزونه مورد نظر با اکثر افزونه ها و قالب ها سازگار بوده و هیچ تداخلی بین آنها پیش نخواهد آمد.

حال اگر برای برطرف کردن امکانات و قابلیت های سایت خود قادر به پیدا کردن افزونه مورد نظر خود نشدید کافیست درخواست خود را برای ما ارسال کنید یا برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا پروژه شما بررسی شده و موارد لازم در رابطه با افزونه اختصاصی به شما توضیح داده شود.

چرا باید از افزونه استفاده کنیم ؟

حتما میدانید برای اضافه کردن هر امکانی می توان قابلیت مورد نظر را روی قالب وردپرس خود کدنویسی کرد بدون اینکه از افزونه استفاده شود. نکته قابل توجه اینجاست که افزونه به صورت جدا بوده و هیچ ارتباطی با قالب نخواهد داشت پس اگر روزی تصمیم به تغییر قالب یا بروز رسانی قالب داشته باشید افزونه شما بدون تغییر سر جای خود خواهد بود. اما اگر بر روی قالب باشد باید حتما مجددا امکان مورد نظر را به قالب جدید اضافه کرد.