راه اندازی سایت جدید

این اتفاق ناگهانی و قطع دسترسی به هاست باعث حذف اطلاعات قبلی شد ولی ما این اتفاق را به فال نیک گرفتیم و اقدام به برنامه نیسی سایت از صفر کردیم.

امتیاز 5 از 5

با عرض سلام و احترام خدمت کاربران و مشتریان عزیز.

همانطور که مطلع هستید مدتی سایت نوآور در دسترس نبود و این به دلیل بی کفایتی شرکت هاستینگ قبلی بود که با وجودی که اطلاعات در سرورهای انگلستان نگه داری میشد به بهانه تحریمهای آمریکا اقدام به بستن هاست کردند که پس از پیگیری های متعدد مشخص شد این موضوع یک دروغ و کلاهبرداری بیش نبوده است. این اتفاق ناگهانی و قطع دسترسی به هاست باعث حذف اطلاعات قبلی شد ولی ما این اتفاق را به فال نیک گرفتیم و اقدام به برنامه نیسی سایت از صفر کردیم و سایتی راه اندازی شده اختصاصی برای کاربران شرکت طراحی شد به طوری که مشتریان و کاربران می توانند با مراجعه به پنل اختصاصی خودشان به اطلاعات مورد نیاز دست یابند.

در این مدت پشتیانی به صورت تلفنی و ایمیلی ادامه داشت ولی اکنون با راه اندازی سایت جدید مطابق قبل از طریق ارسال تیکت می توانید از خدمات پشتیبانی استفاده نمایید.

البته هنوز بخش محتوایی سایت کامل نشده که به مرور محتوای لازم به بخشها اضافه خواهد شد.

اینجانب به همراه تیم نوآور از صبوری شما تشکر می کنیم. شایان ذکر است سایت در دامین جدید به آدرس noawar.ir در دسترس خواهد بود.

همچنین تشکر میکنیم از مدیریت محترم شرکت server.ir که میزبانی سایت جدید را بر عهده گرفتند.

با تشکر از صبوری شما

مدیریت تیم نوآور علی رمضانی