تولید بازی های کامپیوتری

بازی های جذاب و پر مخاطبی هستند که بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای و استدیو های پیشرفته میتوانند برای شما شهرت و درآمد حاصل کنند.

امتیاز 5 از 5

بازی های جذاب و پر مخاطبی هستند که بدون نیاز به تجهیزات حرفه ای و استدیو های پیشرفته میتوانند برای شما شهرت و درآمد حاصل کنند. از بازی های موبایلی و کامپیوتری به صورت فروشی گرفته تا پرداختهای درون برنامه ای و ...

اگر در برنامه هایی نظیر کافه بازار یا مارکتهای دیگر مانند گوگل پلی دیده باشید با بسیاری از بازی های موبایلی مواجه می شوید که با آمار دریافت بسیار بالایی برخوردار بوده اند و توانسته اند برای صاحب امتیاز آن درآمد هنگفتی حاصل کنند.

از آن جهت از برنامه های موبایلی صحبت شد که بازی های کنسولهای بزرگ مانند پلی استیشن و XBOX توسط کمپانی های بزرگ بازی سازی تهیه و ساخته می شوند و حاصل تیم قدرتمند با استدیو های چند میلیون دلاری می باشند و تقریبا اگر ایده نو در تولید یک بازی نباشد این سرمایه گزاری غالبا با شکست مواجه خواهد شد.

اما در حوزه بازی سازی موبایل کمی این موضوع متفاوت است و با تکنولوژی فعلی دستگاه های موبایلی در صورت وجود ایده خوب به راحتی می توان با بزرگان این صنعت رقابت کرد.